Zatrzymany za kradzież łańcuszka i portfela

Bielańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w jednym ze szpitali, z pokoju socjalnego zabrał portfel z zawartością, należący do personelu szpitala. 69-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce w jednym z bielańskich szpitali. Pracownica szpitala zostawiła w pokoju socjalnym torebkę, w której miał portfel, a w nim złoty łańcuszek, który miała zanieść do naprawy. Sprawca wykorzystując nieuwagę personelu szpitala wszedł do pomieszczenia i zabrał torebkę z całą zawartością. Na szczęście kręcącego się mężczyznę zauważył inny pracownik szpitala i powiadomił policję.

Policjanci zatrzymali 69-latka i osadzili w policyjnym areszcie. Pokrzywdzona wyceniła straty na kwotę 1300 złotych. Funkcjonariusze przewieźli zatrzymanego do bielańskiej komendy. Dalsze czynności w sprawie wykonywali już bielańscy śledczy. Po zgromadzeniu materiału dowodowego, podejrzany odpowie za kradzież mienia. 69-latkowi może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska/D.K

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.