piątek, 14 maja 2021

Zatrzymany za narkotyki i czynność napaść na funkcjonariuszy

Nowodworscy patrolowcy udali się na interwencję domową do Cegielni Kosewo. Agresywny 25- latek rzucił się na policjantów z metalową rurką.

Nowodworscy patrolowcy udali się na interwencję domową do Cegielni Kosewo. Agresywny 25- latek rzucił się na policjantów z metalową rurką. Posiadał też przy sobie środki odurzające. Został przez mundurowych zatrzymany. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W czwartkowe popołudnie funkcjonariusze wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim zostali zadysponowani przez dyżurnego na interwencję domową w Cegielni Kosewo, w gminie Pomiechówek. Na miejscu zastali bardzo agresywnego 25- latka. Mężczyzna rzucił się na interweniujących policjantów z metalową rurką. Ponadto znieważył funkcjonariuszy podczas wykonywania przez nich czynności służbowych.

Okazało się również, że 25- latek w kieszeni kurtki posiadał marihuanę. Patrolowcy zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnej celi.

Po zebraniu materiału dowodowego przez policjantów wydziału dochodzeniowo- śledczego, mężczyźnie przedstawiono zarzuty czynnej napaści i znieważenia funkcjonariuszy policji oraz posiadania środków odurzających. Decyzją nowodworskiego sądu 25-latek został oddany pod dozór policji.

Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Joanna Wielocha


Nasi partnerzy