Zatrzymany za środki odurzające

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego legionowskiej komendy zatrzymali 27-letniego mieszkańca Legionowa. który posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna ukrył narkotyki w jednej z kieszeni spodni. Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Około godziny 13:30 policjanci Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego patrolując ulice POW w Legionowie zwrócili uwagę na zachowanie młodego mężczyzny, który na ich widok zaczął zachowywać się bardzo nerwowo. Funkcjonariusze postanowili wylegitymować mężczyznę. Podczas interwencji okazało się, że 27-latek ukrył w jednej z kieszeni spodni srebrne zawiniątko z zawartością suszu roślinnego.

Mieszkaniec Legionowa został zatrzymany, a nielegalny towar zabezpieczony. Badanie wykonane testerem wykazało, że zabezpieczone narkotyki to marihuana. Teraz mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agata Halicka

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.