Zdemolował klatkę schodową

Szybkie działania podjęte przez policjantów z ostrołęckiego Wydziału Patrolowego pozwoliły na zatrzymanie na gorącym uczynku mężczyznę, który po kłótni z kolegami całkowicie zdemolował klatkę schodową jednego z ostrołęckich bloków. Krewkiemu 22-latkowi grozi teraz do 5 lat więzienia.

W czwartek po godzinie 22 dyżurny ostrołęckich policjantów odebrał zgłoszenie dotyczące niszczenia klatki schodowej do jednego z ostrołęckich bloków. Natychmiast na miejsce skierowano policjantów z ostrołęckiego Wydziału Patrolowego, którzy zastali młodego mężczyznę, który demolował klatkę schodową.

W drzwiach były powybijane szyby, a on sam doznał licznych skaleczeń. Mężczyzną okazał się 22-letni mieszkaniec Ostrołęki, stwierdził, że powodem jego zachowania była kłótnia z kolegami, z którymi wcześniej w mieszkaniu spożywał alkohol. Od 22-latka było czuć alkohol, po udzieleniu mu pierwszej pomocy mężczyzna został zatrzymany i po przeprowadzeniu badania lekarskiego osadzono go w policyjnym areszcie.

Dalsze postępowanie w tej sprawie będą prowadzić policjanci z ostrołęckiego Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego. Zgodnie z kodeksem karnym krewkiemu ostrołęczaninowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Tomasz Żerański

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.