Zderzenie trzech osobówek na „8”

Zderzenie trzech samochodów na S8. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają wyszkowscy policjanci. Mundurowi apelują do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków na drodze.

Na trasie S-8 w Trzciance na pasie w kierunku Warszawy, doszło do zderzenia trzech osobówek. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierowca volkswagena, nie dostoswał prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego, uderzył w unieruchomiony z powodu awarii pojazd marki citroen, stojący na lewym pasie, a następnie w jadącą prawym pasem ruchu skodę. W wyniku zdarzenia pojazd marki skoda wjechał do przydrożenego rowu. Na szczęście, w czasie zdarzenia kierowca citroena był poza pojazdem. Wszyscy kierujący byli trzeźwi i żaden z nich nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Droga w miejscu zdarzenia był zablokowana, a funkcjonariusze kierowali wszytkich na obajazdy.

Mundurowi apelują do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków na drodze.

Autor: mł.asp. Wioleta Szymanik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.