Ze ślubu prosto do aresztu

Makowscy policjanci od kilku miesięcy próbowali zatrzymać 50 – letniego makowianina. Mężczyzna skutecznie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości do minionej soboty. Został zatrzymany jak wychodził z własnego ślubu.

Policjanci z Makowa Mazowieckiego każdego miesiąca zatrzymują od kilku do kilkunastu osób poszukiwanych przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. W sobotę doszło do nietypowego zatrzymania, bo funkcjonariusze zatrzymali 50 – letniego makowianina po wyjściu z własnego ślubu.

Mężczyzna od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci uzyskali informację, że w weekend 50 – latek będzie zawierał związek małżeński. W sobotnie popołudnie mundurowi czekali przed drzwiami Urzędu Stanu Cywilnego. Do zatrzymania doszło po zakończonej ceremonii ślubnej. Mężczyzna podczas zatrzymania był spokojny i bardzo zaskoczony. Po krótkim pożegnaniu z żoną został przewieziony do policyjnego aresztu.

50 -letni makowianin był poszukiwany za przestępstwa narkotykowe. Teraz trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 2 lat pozbawienia wolności.

podkom. Monika Winnik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.