Ukradł na stacji paliw i odjechał

Sprawne działanie policjantów z łochowskiego Zespołu Patrolowo Interwencyjnego pozwoliło na zatrzymanie mężczyzny podejrzewanego o kradzież na jednej ze stacji paliw. Jak się później okazało w samochodzie mężczyzny były rzeczy skradzione dzień wcześniej z jednego ze sklepów.

Pod koniec ubiegłego tygodnia dyżurny łochowskich policjantów otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży na stacji paliw na terenie Łochwa. Według osoby zgłaszającej osoba oddalił się w nieznanym kierunku. Dokładny opis pojazdu oraz profesjonalne działania łochowskich policjantów, doprowadziły do zatrzymania kilka ulic dalej samochód, którym poruszał się mężczyzna. Jak się okazało w pojeździe oprócz płynów do spryskiwaczy skradzionych ze stacji paliw znajdowały się artykuły rtv skradzione dzień wcześniej w sklepie na terenie Łochowa.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 33 -latka ujawniono inne przedmioty pochodzące z przestępstwa. 33 -letni mieszkaniec Wyszkowa usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor; mł.asp. Monika Księżopolska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.