poniedziałek, 25 października 2021

Zgłosił interwencję – sam był poszukiwany

Mińscy dzielnicowi zatrzymali 43-letniego mieszkańca Mińska Mazowieckiego, który był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna sam wezwał patrol policji, gdyż chciał zgłosić, że sąsiad dobija się do jego drzwi. 43-latek w momencie zatrzymania był nietrzeźwy. Trafił już do zakładu karnego.

Mińscy dzielnicowi zostali wezwani na interwencję, w której jeden z mieszkańców Mińska Mazowieckiego zgłosił, że jego sąsiad niepokoi go i dobija się do jego drzwi. Gdy policjanci dotarli na miejsce zastali zgłaszającego, który był po spożyciu alkoholu. Osoba, która miała niepokoić 43-latka oddaliła się.

Mundurowi sprawdzili zgłaszającego w policyjnym rejestrze. Okazało się, że jest osobą poszukiwaną. Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim wystawił za mężczyzną nakaz doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo jazdy w stanie nietrzeźwości. Na rękach 43-latka zatrzasnęły się kajdanki, a następnie trafił on do policyjnego aresztu. Następnego dnia został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbywa zasądzoną karę.

st. asp. Marcin Zagórski


Nasi partnerzy