Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

Zgłosił się na SOR bez dokumentów. Okazało się, że jest poszukiwany

Mokotowscy dzielnicowi zatrzymali 48-latka poszukiwanego do odbycia bezwzględnej kary 184 dni więzienia za przestępstwo oraz wykroczenia popełnione w przeszłości. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu oraz Ostrołęce. Poszukiwany zgłosił się do szpitalnego oddziału ratunkowego przy ul. Wołoskiej z urazem podudzia. Nie miał przy sobie dokumentu tożsamości. Wezwani na miejsce policjanci potwierdzili jego dane, ale przy okazji ustalili, że mężczyzna ukrył się przed wymiarem sprawiedliwości. Po opatrzeniu urazu został przetransportowany do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe miesiące.

Kwadrans po godzinie 15.00 dzielnicowi zostali skierowani do szpitala MSWiA celem potwierdzenia danych personalnych pacjenta, który zgłosił się bez dokumentów na szpitalny oddział ratownictwa z urazem podudzia. W trakcie czynności policjanci potwierdzili dane mężczyzny. Okazało się, że to 49-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu oraz Ostrołęce do odbycia ponad 6 miesięcy kary więzienia za przestępstwo oraz wykroczenia. Mężczyzna był również poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Ursynów do ustalenia miejsca pobytu. Po opatrzeniu niewielkiego urazu mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Następnego dnia został przetransportowany do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe miesiące.

podkom. Robert Koniuszy

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.