Zrzutka na zakup karetki dla szpitala dziecięcego w Dziekanowie Leśnym

Z inicjatywy mieszkańców Gminy Czosnów i Gminy Łomianki, Stowarzyszenia Przyjaciół Sportu i Rekreacji „Szybka Piłka”, Gminnej Biblioteki Publicznej w Czosnowie, pracowników Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym, przy ogromnym wsparciu i zaangażowaniu Gminy Czosnów, stworzona została zbiórka na zakup karetki dla Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym wraz z doposażeniem.

Obecnie placówka dysponuje wysłużonymi, starymi pojazdami, które lata świetności i niezawodności mają już dawno za sobą. Wciąż brakuje środków na nieustannie rosnące potrzeby, koszty funkcjonowania oraz remonty. Dlatego też zakup nowego pojazdu pozostaje w sferze marzeń pracowników szpitala i jego małych pacjentów. Stale pojawiają się ważniejsze wydatki i bardziej oczekiwane inwestycje. Niemniej jednak jakość świadczonych usług transportowych powinna również ulec poprawie. Stąd zrodził się pomysł zorganizowania zrzutki.

Wierzymy, że udzielone przez Państwa wsparcie przybliży nas do zrealizowania zamierzonej inicjatywy i stanie się wkładem w poprawienie jakości transportu i bezpieczeństwa dzieci hospitalizowanych w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym.

https://zrzutka.pl/ccu7g9

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.