19-latek zatrzymany z narkotykami

Pułtuscy policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów podczas patrolowania ulicy 3 Maja w Pułtusku. Podejrzany 19-latek usłyszał zarzuty w tej sprawie. To przestępstwo zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę, policjanci pułtuskiej prewencji podjęli interwencję wobec 19-letniego mieszkańca powiatu pułtuskiego, który dopuścił się nieobyczajnego wybryku. W trakcie legitymowania zaczął nerwowo się zachowywać. Wszystko wskazywało na to, że może posiadać narkotyki. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się. Jak się okazało, przy mężczyźnie policjanci znaleźli narkotyki.

Zatrzymany trafił do policyjnej celi. Kryminalni po zebraniu materiału dowodowego przedstawili mężczyznom zarzut posiadania środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym.

sierż. Renata Soból, KPP w Pułtusku

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.