Nietrzeźwa matka przewoziła 3-letnią córeczkę

Około 1,2 promila alkoholu w organizmie miała 27-letnia mieszkanka powiatu ciechanowskiego, która prowadziła samochód. Kobieta jechała ze swoją 3-letnią córką. Nietrzeźwa kierująca została zatrzymana do kontroli w piątek. Wkrótce za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Glinojecku, zauważyli że kierowca osobowego forda ma problem z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy. Podejrzewali, że może być pod wpływem alkoholu, dlatego zatrzymali pojazd.

Okazało się, że samochód prowadzi 27-letnia kobieta, od której funkcjonariusze wyczuli alkohol. Jak się okazało, w organizmie miała około 1,2 promila alkoholu. Ponadto w pojeździe znajdowała się 3-letnia córka nietrzeźwej kierującej.

3-latka została przekazana pod opiekę osobie trzeźwej natomiast 27-latka zmierzy się z konsekwencjami w związku ze sprawowaniem opieki nad dzieckiem w stanie nietrzeźwości. Wkrótce usłyszy też zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. To przestępstwo zagrożone jest karą do 2 lat więzienia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.