19-latkom grozi 10 lat więzienia

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm 19-letnim mieszkańcom Sochaczewa podejrzanym o włamanie do garażu z którego ukradli kilka rolek papy i lepik. Za paserstwo odpowie 25-latka, która kupiła przedmioty pochodzące z przestępstwa.

Policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni o włamaniu do garażu z którego ukradziono kilka rolek papy i wiaderko z lepikiem. Kryminalni pracowali nad ustaleniem osób odpowiedzialnych za przestępstwo.

W trakcie dalszych czynności zatrzymano dwóch 19-letnich mieszkańców Sochaczewa. W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszeli zarzuty włamania, którego dopuścili się wspólnie i w porozumieniu.

Ustalono również, że papa i lepik zostały sprzedane 25-letniej sochaczewiance za cenę dużo niższą niż sklepowa. Kobieta odpowie za paserstwo. Podczas przeprowadzonego przeszukania policjanci odzyskali mienie. Podejrzanym o włamanie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.