Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

21-latek zatrzymany z marihuaną, amfetaminą, mefedronem i haszyszem

Do 3 lat więzienia grozi 21-latkowi zatrzymanemu przez płońskich policjantów. Funkcjonariusze znaleźli w jego domu narkotyki. Zabezpieczone substancje i susz zostały wysłane do dokładnych badań laboratoryjnych. Niebawem młody mężczyzna może usłyszeć kolejne zarzuty.

Kilka dni temu policjanci z płońskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, realizowali działania na terenie gm. Baboszewo. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 21-latek ma w mieszkaniu narkotyki. W czasie przeszukania domu młodego mężczyzny, w jego pokoju, w szufladach biurka, kryminalni znaleźli kilka pudełek, torebek strunowych i zawiniątek z folii aluminiowej z zawartością różnych substancji, m. in. białego proszku, suszu roślinnego, kryształków i „plasteliny”. Wstępne badanie wykazało, że jest to: amfetamina, marihuana, mefedron i haszysz.

Dodatkowo na podłodze w pokoju 21-latka znajdowało się 5 foliowych toreb z rosnącymi w nich grzybami, słoiki z już zasuszonymi oraz nawozy do ich uprawy. Mieszkaniec gm. Baboszewo przyznał, że są to grzyby halucynogenne. Grzybnie zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy i wysłane do specjalistycznych badań laboratoryjnych.

Zatrzymany młody mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych. Za to przestępstwo grożą mu nawet 3 lata pozbawienia wolności. Wkrótce 21-latek może usłyszeć kolejne zarzuty. Jest to zależne od wyniku badań laboratoryjnych pozostałych substancji.

Autor: kom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.