niedziela, 24 października 2021

22-latka odpowie za posiadanie ponad 33 gramów marihuany

Policjanci z komisariatu w Halinowie, zabezpieczyli w domu 22-latki, ponad 33 gramy marihuany. Funkcjonariusze w miniony weekend realizowali informacje dotyczące posiadania narkotyków. Jedna z tych informacji wiodła do mieszkanki gminy Dębe Wielkie. Kobieta usłyszała zarzut nielegalnego posiadania marihuany. Przyznała się do tego czynu i dobrowolnie poddała się karze.

Funkcjonariusze z halinowskiego komisariatu, realizowali w miniony weekend, informacje dotyczące osób mogących posiadać w swoim domu narkotyki. Jedna z informacji wiodła do 22-latki z gminy Dębe Wielkie.

Kiedy policjanci pojawili się w jej domu, od razu dał się wyczuć silny i specyficzny zapach marihuany. Kryminalni w jednej z szafek znaleźli pojemnik z dużą ilością zielonego suszu. Zabezpieczyli substancję a 22-latka trafiła do komisariatu.

Wykonany tester narkotykowy wykazał, że jest to marihuana. Kobieta usłyszała zarzut nielegalnego posiadania ponad 33 gramów narkotyku. Przyznała się do tego czynu i dobrowolnie poddała się karze grzywny i karze pozbawienia wolności w tzw. „zawieszeniu”.

st. asp. Marcin Zagórski


Nasi partnerzy