poniedziałek, 25 października 2021

Poszukiwany 25 podstawami poszukiwawczymi w rękach wolskich kryminalnych

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który był poszukiwany 25 podstawami poszukiwawczymi w związku z przestępstwem skarbowym. Mężczyzna najbliższe sześć lat i pięć miesięcy spędzie w zakładzie karnym.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego 25 podstawami poszukiwawczymi, w tym dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Nysie i w Żorach. Mężczyzna ukrywał się od dwóch lat bowiem wiedział, że ma odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze sześciu lat i pięciu miesięcy. Wszystkie podstawy poszukiwawcze związane były z przestępstwami skarbowymi. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego. Został on zatrzymany na terenie Mokotowa.

Mężczyzna został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Po wykonaniu czynności został on doprowadzony do zakładu karnego.

kom. Marta Sulowska


Nasi partnerzy