27-latka odpowie za kradzież markowych perfum

27- latka trafiła do policyjnej celi tuż po tym, jak przeszła linię kas drogerii, w której ukradła perfumy. Policyjni śledczy ustalili, że kobieta bywała w tym sklepie wcześniej i może być odpowiedzialna za inne kradzieże. Straty mogą sięgać ponad cztery tysiące złotych.

Kobieta dokonała kradzieży kilku flakonów perfum, znanych światowych producentów z jednej z drogerii w Piasecznie. Zaraz po minięciu linii kas, skutecznie zareagował pracownik ochrony. Ujął i oddał w ręce policjantów, 27- letnią mieszkankę Góry Kalwarii. Miała ona 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Śledczy z Piaseczna ustalili na podstawie wewnętrznego monitoringu drogerii, że zatrzymana może być odpowiedzialna również za inne, wcześniejsze kradzieże perfum. Jej łupem mógł paść towar o łącznej wartości ponad czterech tysięcy złotych.

27- latka trafiła do policyjnej celi i nie uniknie odpowiedzialności karnej. Policjanci nie wykluczają, że podobnych kradzieży mogła ona dokonać także w innych placówkach handlowych.

Przypominamy, że przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.