niedziela, 24 października 2021

27-latka odpowie za kradzież markowych perfum

27- latka trafiła do policyjnej celi tuż po tym, jak przeszła linię kas drogerii, w której ukradła perfumy. Policyjni śledczy ustalili, że kobieta bywała w tym sklepie wcześniej i może być odpowiedzialna za inne kradzieże. Straty mogą sięgać ponad cztery tysiące złotych.

Kobieta dokonała kradzieży kilku flakonów perfum, znanych światowych producentów z jednej z drogerii w Piasecznie. Zaraz po minięciu linii kas, skutecznie zareagował pracownik ochrony. Ujął i oddał w ręce policjantów, 27- letnią mieszkankę Góry Kalwarii. Miała ona 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Śledczy z Piaseczna ustalili na podstawie wewnętrznego monitoringu drogerii, że zatrzymana może być odpowiedzialna również za inne, wcześniejsze kradzieże perfum. Jej łupem mógł paść towar o łącznej wartości ponad czterech tysięcy złotych.

27- latka trafiła do policyjnej celi i nie uniknie odpowiedzialności karnej. Policjanci nie wykluczają, że podobnych kradzieży mogła ona dokonać także w innych placówkach handlowych.

Przypominamy, że przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.


Nasi partnerzy