Sprzedali telewizor z hotelu bo chcieli zapłacić za koleją dobę

Policjanci z Woli zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o kradzież. Ich łupem był telewizor, który został skradziony z pokoju hotelowego. Policjanci odzyskali go w lombardzie. Oboje tłumaczyli, że chcieli przedłużyć kolejny dzień w hotelu, jednak nie mieli pieniędzy dlatego postanowili sprzedać telewizor. Podejrzani już usłyszeli zarzut karny.

Wolscy policjanci zostali powiadomieni o tym, że doszło do kradzieży. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że mężczyzna i jego partnerka wynajęli pokój w hotelu. Zamierzali przedłużyć kolejną dobę, grali na zwłokę przedłużając moment zapłaty. Powodem tego był brak gotówki. Pracownik hotelu przypuszczał, że coś jest nie tak. O sprawie zostali powiadomieni policjanci. Okazało się, że telewizor trafił do lombardu i został sprzedany za 100 złotych.

Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani i doprowadzeni do komendy. Policjanci odzyskali skradziony telewizor. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży działając wspólnie i w porozumieniu. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.