31-latek spał na klatce. Miał przy sobie narkotyki

Policjanci zatrzymali pijanego 31-latka, który spał na klatce schodowej jednego z bloków w Ciechanowie. W trakcie interwencji mundurowi znaleźli przy nim narkotyki. Kilka dni wcześniej 31-latek również będąc pijany, uszkodził zaparkowany pojazd należący do mieszkanki powiatu ciechanowskiego. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty. Grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

W miniony wtorek (17.10) ciechanowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie śpiącym na klatce schodowej jednego z bloków w Ciechanowie. Skierowani na miejsce policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zastali pijanego 31-letniego ciechanowianina. W trakcie interwencji mundurowi znaleźli przy nim susz roślinny. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Ten sam 31-latek kilka dni wcześniej również został zatrzymany przez ciechanowskich funkcjonariuszy, po tym, jak uszkodził samochód mieszkanki powiatu ciechanowskiego. O całym zdarzeniu mundurowi zostali poinformowani przez właścicielkę uszkodzonej toyoty. Zgłaszająca widziała, jak mężczyzna uderza pięścią w jej zaparkowane auto w wyniku czego doszło do uszkodzenia tylnej lampy. Straty oszacowano na ponad 2000 zł. Policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę kilka minut po zdarzeniu, gdy przechodził przez jezdnię na czerwonym świetle.

31-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego usłyszał już dwa zarzuty: posiadania środków odurzających i uszkodzenia mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczenie.

asp. Magda Zarembska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.