Wypadek w Gutach Małych

Policjanci makowskiej policji wyjaśniają przyczynę tragicznego w skutkach wypadku drogowego jaki miał miejsce wczoraj w Gutach Małych. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł 51 – letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło wczoraj (19 października) o godz. 16:45 w Gutach Małych, gmina Czerwonka. Wstępne ustalenia wskazują, że 66 – letni kierujący bmw jadąc z Gut Dużych w stronę Biedrzyc na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka lawetą marki Citroen, która przewoziła tokarką.

W wyniku zderzenia się pojazdów śmierć na miejscu poniósł kierujący lawetą 51 – letni mieszkaniec pow. makowskiego. Kierujący bmw, mieszkaniec pow. ostrołęckiego, nie odniósł poważnych obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności, które pozwolą ustalić dokładny przebieg i przyczynę tego zdarzenia.

podkom. Monika Winnik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.