Areszt za narkotyki

Nawet 10 lat pobawienia wolności grozi 30-letniemu mieszkańcowi Sochaczewa podejrzanemu o posiadanie znacznej ilości narkotyków i udzielanie ich w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Podczas przeszukania, policjanci znaleźli u niego prawie 70 gramów amfetaminy oraz wagi elektroniczne. W ubiegłym tygodniu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego sochaczewskiej komendy ustalili, że mieszkaniec miasta jest w posiadaniu środków odurzających. Mundurowi podejrzewali również, że mężczyzna udzielał narkotyków innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. W ubiegłym tygodniu doszło do realizacji sprawy.

Funkcjonariusze weszli do mieszkania sochaczewianina. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych policjanci znaleźli wagi elektroniczne i pudełko, w którym mężczyzna przechowywał biały proszek. W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie zważono i wstępnie zbadano zabezpieczoną substancję. Okazało się, że podejrzany posiadał blisko 70 gramów amfetaminy.

W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie 30-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i udzielania ich innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Do sądu skierowano wniosek o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Tego samego dnia odbyło się posiedzenie, podczas którego sąd przychylił się do wniosku prokuratora i tymczasowo aresztował sochaczewianina na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. Agnieszka Dzik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.