wtorek, 26 października 2021

Areszt za znęcanie się nad matką

Policjanci z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie zatrzymali 40- letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją matką. 87- letnia kobieta była między innymi bita. Wobec mężczyzny został zastosowany trzymiesięczny areszt. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Dziś na najbliższe trzy miesiące do aresztu śledczego trafi 40- letni mieszkaniec Konstancina- Jeziorny. Tutejszy dzielnicowy ustalił, że od kilku miesięcy w jego domu systematycznie dochodziło do zachowań wyjątkowo brutalnych. Zatrzymany mężczyzna jest bowiem podejrzewany o to, że będąc pod wpływem alkoholu znęcał się nad swoją 87- letnią matką. Z ustaleń wynika, że 40- latek bił ją i groził jej śmiercią. Z uwagi na charakter sprawy nie informujemy o szczegółach jego zachowań.

Policjanci złożyli do prokuratora wniosek o zastosowanie wobec zatrzymanego mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do wniosku. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzi on w jednym z aresztów śledczych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Jarosław Sawicki


Nasi partnerzy