wtorek, 27 lipca 2021

Aresztowany za ciężkie uszkodzenia ciała

Policjanci z bemowskiego komisariatu, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ciężkie uszkodzenie ciała. Z ustaleń wynika, że sprawca podczas kłótni z pokrzywdzoną,

Policjanci z bemowskiego komisariatu, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ciężkie uszkodzenie ciała. Z ustaleń wynika, że sprawca podczas kłótni z pokrzywdzoną, uderzył ją powodując obrażenia ciała. Kobieta została zabrana przez karetkę pogotowia do szpitala. Podejrzany usłyszał zarzut i został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Bemowa otrzymali zgłoszenie, że doszło do awantury w wyniku której kobieta została uderzona i ma obrażenia ciała. Na miejscu policjanci zastali kobietę, która miała obrażenia głowy. Karetka pogotowia zabrała ją do szpitala. Po ustaleniu okoliczności tego zdarzenia, w sprawie został zatrzymany 51-letni mężczyzna.

Policjanci z Bemowa zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszkodzenia ciała. Decyzją sądu 51-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Teraz może grozić mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska


Nasi partnerzy