poniedziałek, 25 października 2021

Awanturę rozpoczął u babci. Groził min. ojcu

Dwa miesiące aresztu zastosował sąd wobec 39-letniego mężczyzny. Jest on podejrzany o kierowanie gróźb karalnych oraz uszkodzenie mienia. Podejrzany usłyszał łącznie sześć zarzutów karnych. Może mu grozić kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu na Bemowie prowadzili sprawę związaną z kierowaniem gróźb karalnych oraz uszkodzeniem mienia. Z informacji wynika, że sprawca miał kilka razy grozić pozbawieniem życia ojcu oraz jego żonie. Do tego podczas awantury miał zniszczyć mienie, wyrwać rynny w domu jednorodzinnym oraz dokonać innych zniszczeń elewacji oraz miał zniszczyć powłokę lakierniczą pojazdu należącego do pokrzywdzonych.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów na terenie innej dzielnicy, gdzie wszczął awanturę z babcią. Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego z Bemowa zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał łącznie sześć zarzutów dotyczących kierowania gróźb karalnych i uszkodzenia mienia. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie wobec niego środka izolacyjnego i decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na dwa miesiące.

kom. Marta Sulowska


Nasi partnerzy