Bez uprawnień kierował autem niedopuszczony do ruchu. Pasażer zatrzymany za narkotyki

Mieszkaniec powiatu grodziskiego na widok radiowozu zmienił kierunek jazdy. Dzielnicowi z Teresina zatrzymali go do kontroli. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, jechał autem niedopuszczonym do ruchu, a pasażer miał przy sobie narkotyki.

Dzielnicowi z Teresina zwrócili uwagę na pojazd, którego kierowca zmienił kierunek jazdy na widok oznakowanego radiowozu. Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej. W trakcie czynności okazało się, że 27-letni mieszkaniec powiatu grodziskiego nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami i jechał autem niedopuszczonym do ruchu.

Dzielnicowi legitymowali również 30-letniego pasażera. Okazało się, że mieszkaniec gminy Teresin miał przy sobie marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, które jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności. Materiały dotyczące kierowania bez uprawnień pojazdem niedopuszczonym do ruchu trafiły do policjantów zajmujących się wykroczeniami.

asp. Agnieszka Dzik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.