Policjanci odzyskali spacerówkę

Przez nieuwagę zostawili wózek dziecięcy przy jednym z parkingu w Teresinie. Dzień później po niego wrócili, ale spacerówki już nie było. Ustalono, że zabrał ją mieszkaniec powiatu pruszkowskiego. Policjanci odzyskali spacerówkę i zwrócili właścicielom. Podejrzanemu o kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W Nowy Rok do Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie zgłosiła się mieszkanka województwa łódzkiego, która zgłosiła kradzież. Z ustaleń wynikało, że w Boże Narodzenie przebywała wraz z rodziną w Teresinie i przez nieuwagę zostawili dziecięcy wózek przy parkingu. Dzień późnej wrócili po niego, ale spacerówka została przez kogoś zabrana. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Wczoraj sochaczewscy policjanci pojechali do jednej z miejscowości powiatu pruszkowskiego. Podejrzewany 43-letni mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do sochaczewskiej komendy, gdzie usłyszał zarzut kradzieży, która jest zagrożona karą do 5 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze zwrócili wózek właścicielom.

asp. Agnieszka Dzik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.