Blisko 1 kg narkotyków zabezpieczyli radomscy policjanci

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali 42-letniego mieszkańca Radomia za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 1 kilogram narkotyków, które ukrywał w piwnicy sąsiada. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Radomscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili mężczyznę, który może posiadać znaczne ilości środków odurzających. Zatrzymali 42-letniego mieszkańca Radomia i przeszukali jego mieszkanie i piwnicę, ale nie tylko. Okazało się, że tym samym bloku użytkował też cudzą piwnicę, w której ukrywał w słoikach narkotyki. Policjanci znaleźli tam blisko kilogram środków odurzających, m.in. ziele konopi, amfetaminę i substancje psychotropowe, które dzięki funkcjonariuszom nie trafią na rynek.

Właściciel nielegalnych substancji trafił do policyjnej celi, następnie został doprowadzony do prokuratury. Przedstawiono mu zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. W piątek (10.05) sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na czas 3 miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawa jest rozwojowa i policjanci prowadzą kolejne czynności.

Autor: Justyna Jaśkiewicz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.