Dilerzy narkotykowi zatrzymani przez węgrowskich kryminalnych

Skuteczne działania węgrowskich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania 4 mężczyzn mieszkańców powiatu węgrowskiego, którzy posiadali i sprzedawali narkotyki. Wszyscy usłyszeli zarzuty, wobec dwóch z nich prokurator zastosował policyjny dozór. Zabezpieczone narkotyki nie trafią na rynek.

Węgrowscy policjanci na bieżąco monitorują stan bezpieczeństwa na terenie naszego miasta i powiatu węgrowskiego. Sprawdzają wszelkie sygnały dotyczące przestępczości narkotykowej. Codzienna praca węgrowskich funkcjonariuszy pozwala na sukcesywne eliminowanie „dilerów”, którzy trafiają przed oblicze sprawiedliwości.

W minionym tygodniu węgrowscy kryminalni przeprowadzili działania skierowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej. Według ustaleń policjantów osoby z terenu powiatu węgrowskiego miały posiadać i sprzedawać narkotyki. Zatrzymano 4 mężczyzn w wieku od 22 do 36 lat.
W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych mężczyzn zabezpieczono m.in. mefedron, 1880 gram marihuany, haszysz oraz wagi elektroniczne. Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających.

Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomani przestępstwa, których mężczyźni się dopuścili, są zagrożone karą pozbawienia wolności do 10 lat.

mł.asp. Monika Księżopolska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.