wtorek, 27 lipca 2021

Dramatyczne potrącenie 60-latka

Policjanci zatrzymali kompletnie pijaną 34-latkę. Kobieta podejrzewana jest o nieumyślne spowodowanie śmierci. Do wypadku doszło dzisiejszej nocy na terenie pow.

Policjanci zatrzymali kompletnie pijaną 34-latkę. Kobieta podejrzewana jest o nieumyślne spowodowanie śmierci. Do wypadku doszło dzisiejszej nocy na terenie pow. pułtuskiego. Policja apeluje o bezwzględny zakaz wsiadania za kierownicę po wcześniejszym spożywaniu alkoholu.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego pułtuskiej komendy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pułtusku, wyjaśniają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło na jednej z posesji w powiecie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 34-letnia kobieta kierując citroenem najechała na 60-latka. Niestety na skutek poniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Okazało się, że kierująca autem była nietrzeźwa. Przeprowadzone badanie wykazało blisko 4 promile alkoholu w jej organizmie. Została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

Autor: podkom. Milena Kopczyńska


Nasi partnerzy