Dzielnicowi ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzież z włamaniem do garażu

Dobre rozpoznanie i skuteczna praca otwockich dzielnicowych zaowocowała ustaleniem mężczyzny podejrzanego o kradzież z włamaniem do blaszanego garażu, gdzie był przechowywany sklepowy towar. Łupem sprawcy padło kilkaset butelek i puszek piwa o łącznej wartości ponad 800 złotych. 27-latek został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Zgłoszeniem kradzieży kilkuset butelek i puszek piwa z blaszanego garażu na szkodę jednego ze sklepów w Otwocku natychmiast zajęli się dzielnicowi z otwockiego komisariatu.

Podczas skrupulatnego zbierania informacji do tej sprawy, już następnego dnia policjanci ustalili, że czynu tego mógł dopuścić się 27-letni mieszkaniec miasta. Wówczas funkcjonariusze natychmiast udali się do jego miejsca zamieszkania. Tam zatrzymali mężczyznę. Wstępna rozmowa potwierdziła przypuszczenia policjantów.

Zgromadzony materiał dowodowy, pozwolił śledczym na przedstawienie zatrzymanemu 27-latkowi zarzutu kradzieży z włamaniem, zagrożonego karą do 10 lat pozbawienia wolności. Czynności w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Otwocku.

mł. asp. Paulina Harabin

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.