Dzielnicowi z Ostrołęki odnaleźli zaginionego 13-latka

Ostrołęccy policjanci prowadzili zakrojone na szeroką skalę poszukiwania 13-latka. Chłopiec wieczorem opuścił dom bez wiedzy rodziców i nie nawiązywał kontaktu z rodziną. Dzięki sprawnie prowadzonym działaniom poszukiwawczym chłopiec cały i zdrowy został dziś odnaleziony przez ostrołęckich dzielnicowych.

W przypadku zaginięć zawsze kluczową rolę odgrywa czas. Zdają sobie z tego sprawę policjanci, którzy prowadzą poszukiwania. Nie inaczej było w przypadku wczorajszego zaginięcia 13-letniego mieszkańca Ostrołęki. Z informacji przekazanych przez członków rodziny wynikało, że chłopiec bez ich wiedzy opuścił miejsce swojego zamieszkania.

Policjanci sprawdzali miejsca, gdzie chłopiec mógł przebywać. Sprawdzano także galerie handlowe, parki i blokowiska. Komunikat wraz z rysopisem został przekazany do policyjnych patroli na terenie miasta, powiatu, a także mediów. Równolegle prowadzone były działania operacyjne. Dzięki sprawnie prowadzonej akcji poszukiwawczej chłopiec dziś ok. godz. 10 został cały i zdrowy odnaleziony przez ostrołęckich dzielnicowych.

Autor: kom. Tomasz Żerański

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.