Narkotyki ukrył w lodówce

Policjanci z Płońska zatrzymali dwóch mężczyzn 27-latka i 37-latka, którzy posiadali narkotyki. Młodszy z nich znalazł nietypowe miejsce na przechowywanie środków odurzających. Policjanci odkryli bowiem towar w lodówce. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Płońscy kryminalni ustalili, że dwaj mieszkańcy Płońska mogą być w posiadaniu środków odurzających. W wyniku podjętych działań, wczoraj popołudniu na jednej z ulic Płońska, zatrzymali wytypowanych mężczyzn. W chwili zatrzymania, 27-letni mężczyzna miał przy sobie torebkę foliową z zawartością marihuany. Przy drugim – 37 letnim, znaleziono mefedron. Kryminalni gruntownie przeszukali mieszkania zatrzymanych. Na pierwszy rzut oka w domu 27-latka narkotyków jednak nie było. Wkrótce okazało się, że mężczyzna znalazł nietypowe miejsce na ich przechowywanie. Ukrył środki odurzające w lodówce. Policjanci zabezpieczyli ponad 150 g marihuany.

Mężczyźni zostali zatrzymani. Odpowiedzą za posiadanie narkotyków, za co grozi do 3 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

podinsp. Grzegorz Osiński

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.