Dzielnicowi zaopiekowali się chłopcem nagradzając za wzorową postawę

Do nietypowej interwencji zostali wezwani policjanci z Komisariatu Policji w Konstancinie – Jeziornie. Pomogli 10-letniemu chłopcu narodowości ukraińskiej, który wykazał się niesamowitą empatią. Za wzorową postawę młodzieniec otrzymał od funkcjonariuszy drobne upominki z najlepszymi życzeniami w związku ze zbliżającymi się świętami.

W ostatnich dniach dzielnicowi z Komisariatu Policji w Konstancinie – Jeziornie zostali wezwani do nietypowej interwencji. Lekarz weterynarii powiadomił mundurowych, że do jego przychodni zgłosił się 10-latek z rannym zwierzęciem, które znalazł podczas zabawy w pobliskim parku. Funkcjonariusze natychmiast zjawili się na miejscu. Okazało się, że młodzieniec zaniepokojony stanem rannego zwierzątka tak bardzo chciał je uratować, że zgubił się i nie wie jak ma dotrzeć do domu. Stróże prawa bardzo szybko ustalili miejsce pobytu chłopca. Bezpiecznie przekazali go w ręce matki. W dowód uznania dla postawy jaką wykazał się chłopiec nagrodzili go drobnymi upominkami, przekazując tym samym najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

asp. Magdalena Gąsowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.