Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

Jednej nocy skradł ponad sto tablic rejestracyjnych

Policjanci zatrzymali seryjnego rabusia. 18-letni mieszkaniec Józefowa w ciągu jednej nocy wspólnie i w porozumieniu z nieletnią ukradł 105 sztuk tablic rejestracyjnych z zaparkowanych pojazdów na terenie miasta. W toku przeszukania funkcjonariusze odzyskali wszystkie skradzione tablice. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, za który grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Posterunku Policji w Wiązownie prowadzili sprawę kradzieży tablic rejestracyjnych z zaparkowanych na terenie Józefowa pojazdów, do której doszło w nocy z 5 na 6 grudnia. Intensywna i wnikliwa praca śledczych współpracujących z policjantami wydziału prewencji otwockiej komendy doprowadziła ich do ustalenia personaliów rabusia.

Już w zeszłym tygodniu policjanci pojechali do ustalonego miejsca zamieszkania mężczyzny, który mógł mieć związek ze zdarzeniem. Tam zastali 18-latka. W toku przeszukania posesji funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli aż 105 sztuk tablic rejestracyjnych. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do celi na komendzie. Jak się okazało, 18-latek działał późnym wieczorem i nocą wspólnie i w porozumieniu z nieletnią. Łączna wartość strat wyniosła blisko 6400 złotych.

18-letni mieszkaniec Józefowa już usłyszał zarzut kradzieży 105 sztuk tablic rejestracyjnych. Część z nich wróciła już do właścicieli. Teraz grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Na ustaloną osobę nieletnią działającą wspólnie z 18-latkiem zostaną wyłączone materiały do odrębnego postępowania.

mł. asp. Paulina Harabin

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.