Kasjerka z zarzutami

Policjanci z Woli zatrzymali 45-letnią kobietę podejrzaną o kradzież pieniędzy. Z wstępnych informacji wynika, że kasjerka inkasowała pieniądze od klientów sklepu za sprzedane produkty, następnie nie wprowadzała ich do kasy fiskalnej, rozpoczętą transakcję zakupu anulowała po wyjściu klienta ze sklepu, w końcu pieniądze zabierała dla siebie. Podejrzana już usłyszała zarzut kradzieży za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli otrzymali zgłoszenie w sprawie kradzieży pieniędzy w sklepie. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Wstępnie ustalono, iż kobieta zatrudniona na stanowisku sprzedawcy miała mieć z tym związek. Kobieta wcześniej anulując kilka transakcji swoim zachowaniem zwróciła uwagę pracodawcy. Okazało się również, że w kasie fiskalnej brakowało pieniędzy.

W końcu wyszło na jaw, że kasjerka inkasowała pieniądze od klientów sklepu za sprzedane produkty, następnie nie wprowadzała ich do kasy fiskalnej, rozpoczętą transakcję zakupu anulowała po wyjściu klienta ze sklepu, w końcu pieniądze zabierała dla siebie.Taka sytuacja została nagrana na sklepowym monitoringu.

Policjanci dokonali przeszukania i w etiu telefonu należącym do kobiety ujawnili banknot o nominale 50 zł. Kobieta tłumaczyła, że ten banknot dziś wyjęła z kasy sklepu i go zabrała. 45-latka została zatrzymana i doprowadzona do wolskiej komendy. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzana usłyszał zarzut kradzieży pieniędzy w łącznej kwocie ponad 1600 złotych. Za kradzież grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.