Kierował pod wpływem narkotyków a w domu miał znaczną ilość

36-latek, który kierował samochodem pod wpływem narkotyków już usłyszał zarzuty. Mężczyzna został zatrzymany przez stołecznych wywiadowców na ulicy Sobockiej. To nie jedyne kłopoty kierowcy skody. Policjanci z Bielan znaleźli w jego mieszkaniu znaczną ilość narkotyków. Teraz mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Stołeczni wywiadowcy podczas patrolowania ulic zwrócili uwagę na samochód, którego styl jazdy kierowcy pozostawił wiele do życzenia. Zachowanie kierującego zaniepokoiło funkcjonariuszy, stanowił on realne zagrożenie dla pozostałych uczestników drogi, dlatego postanowili jak najszybciej go zatrzymać. Podczas kontroli okazało się, że 36-latek jest pod wpływem środków odurzających. W jego aucie funkcjonariusze znaleźli jeszcze torebki z różnymi narkotykami. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi, a narkotyki zabezpieczono.

W podwarszawskiej miejscowości, w domu należącym do 36-latka funkcjonariusze znaleźli kolejne narkotyki. Badanie zabezpieczonych substancji potwierdziło że jest to marihuana, amfetamina, 3CMC, 4CMC, haszysz i a-PVP o łącznej wadze prawie 250 gramów.

Z analizy zebranego materiału dowodowego jednoznacznie wynikało, że 36-latek udzielał narkotyki innym osobom, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

36-latek w żoliborskiej prokuraturze usłyszał zarzuty za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających, udzielanie i posiadanie znacznej ilości narkotyków. Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za te przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Elwira Kozłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.