niedziela, 24 października 2021

Kolejny pojazd odzyskany przez stołecznych funkcjonariuszy

W wyniku ostatnich działań policjanci z wydziału do walki z przestępczością samochodową Komendy Stołecznej Policji odzyskali BMW X6 o wartości ok. 150 tys. złotych, który został utracony na terenie Wielkiej Brytanii. Samochód znajdował się w jednym z garaży na terenie Bielan.

Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością samochodową KSP uzyskiwali informacje, według których na trenie jednego z garaży podziemnych na terenie Bielan znajduje się utracony pojazd.

Podjęte w tej sprawie czynności operacyjne pozwoliły na ustalenie dokładnej lokalizacji wspomnianego garażu. Przeprowadzona kontrola doprowadziła do ujawnienia w wytypowanym miejscu pojazdu m -ki BMW X6. Po sprawdzeniu w bazach danych okazało się, że samochód jest poszukiwany i został utracony z terenu Wielkiej Brytanii. Pojazd został zabezpieczony procesowo. Wartość odzyskanego mienia szacowana jest na 150tys. złotych. To już kolejny pojazd, który w ostatnim czasie udało się odzyskać przez funkcjonariuszy warszawskiej “samochodówki”.

st. sierż. Gabriela Putyra


Nasi partnerzy