Siostra nie widziała go 3 dni a policjanci znaleźli go w wersalce

Kierownik rewiru dzielnicowych wspólnie z kierownikiem ogniwa patrolowo-interwencyjnego starobabickiej komendy zatrzymali 25-letniego poszukiwanego ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Siostra mężczyzny, która otworzyła drzwi mundurowym stwierdziła, że brata nie widziała od trzech dni. Policjanci chwilę później znaleźli go schowanego w wersalce. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 142 dni odbywając karę pozbawienia wolności.

142 dni pozbawienia wolności, to kara zastępcza jaką orzekł sąd wobec 25-letniego mieszkańca gminy Izabelin. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Do jego drzwi zapukał kierownik ogniwa patrolowo-interwencyjnego wspólnie z kierownikiem rewiru dzielnicowych starobabickiej komendy. Drzwi mundurowym otworzyła siostra poszukiwanego. W rozmowie z policjantami oświadczyła, że nie widziała brata od trzech dni i nie wie, gdzie może przebywać.

Funkcjonariusze sami postanowili sprawdzić, czy mężczyzny nie ma w domu. W jednym z pomieszczeń mieszkalnych kierownicy ujawnili poszukiwanego, który przed policjantami schował się w wersalce. 25-latek został zatrzymany, a następnie zgodnie z dyspozycją sądu trafił do aresztu śledczego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.