Posiadał ponad 100 gramów marihuany i haszyszu

Ponad 100 gramów marihuany i haszyszu zabezpieczyli podczas realizacji kryminalni z Bielan. W ich ręce wpadł 24-letni mężczyzna, który tak jak wskazywały operacyjne ustalenia policjantów, miał związek z przestępczością narkotykową. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni w wyniku prowadzonej pracy operacyjnej pozyskali informację która dotyczyła pewnego 24-latka. Mężczyzna miał mieć związek z przestępczością narkotykową. Policjanci zainteresowali się bliżej sprawą mieszkańca Bielan. Kiedy ustalili, że właśnie w tej chwili 24-latek może mieć w domu środki odurzające, natychmiast zareagowali. Funkcjonariusze pojawili się pod blokiem, w którym mieszkał mężczyzna. 24-latek widząc policjantów zaczął uciekać i uciekając wyrzucał z kieszeni zawiniątka z suszem roślinnym. Po krótkim pościgu mężczyzn został zatrzymany. Policjanci sprawdzili mieszkanie zatrzymanego. W pokoju ujawnili torebki foliowe z suszem roślinnym i proszkiem. Łącznie zabezpieczyli ponad 96 gramów marihuany i ponad 6 gramów haszyszu. Zatrzymany na podstawie zgromadzonych dowodów usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.