Koneser czekolad i whisky zatrzymany

W ręce żoliborskich mundurowych wpadła mężczyzna podejrzany o kradzież, w sklepie przy ulicy Nocznickiego. 42-latek naraził właściciela na straty sięgające ponad 1000 złotych. Mężczyzna był koneserem czekolad i whisky. Teraz będzie odpowiadał jako recydywista. Za popełniony czyn grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Policjanci z Żoliborza zatrzymali mężczyznę, który pojawił się w jednym z warszawskich sklepów. 42-latek wyniósł ze sklepu 24 sztuki czekolad i nie zapłacił za nie. Właściciel sklepu z ulicy Nocznickiego wycenił straty na kwotę sięgającą ponad 700 złotych. O zdarzeniu została poinformowana policja.

Funkcjonariusze niezwłocznie udali się pod wskazany adres i zatrzymali 42-latka. Mężczyzna został przewieziony do komendy przy ulicy Żeromskiego. W trakcie wykonywania czynności okazało się, że to nie jedyna kradzież jaką na swoim koncie ma mężczyzna. 42-latek trzy dni wcześniej w tym samym sklepie dokonał kradzieży 4 butelek whisky. W sumie naraził sklep na straty sięgające ponad 1000 złotych.

Mężczyzna już usłyszał zarzuty za kradzież cudzego mienia. Teraz będzie odpowiadał jako recydywista. Za popełniony czyn grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.