Leki popiły wódką. Mają po 14 lat

Dwie nietrzeźwe 14-latki leżały po południu 18 listopada na jednym z podwórek w centrum stolicy. Przechodnie wezwali strażników miejskich.

Około godziny 15:30 strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o dwóch młodych, zupełnie pijanych osobach leżących na jednym z podwórek przy ulicy Chmielnej. Patrol natychmiast udał się we wskazane miejsce i zastał tam dwie 14-latki. Nieletnie były w kiepskim stanie. W trakcie interwencji obie wymiotowały. Sytuacja stała się jeszcze bardziej groźna, gdy dziewczyny w rozmowie ze strażnikami przyznały, że zażyły leki przeciwpadaczkowe, które popiły wódką. Funkcjonariusze natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe i patrol policji. Do przyjazdu karetki strażnicy zaopiekowali się nieletnimi. Ratownicy zdecydowali, że 14-latki muszą znaleźć się w szpitalu. Pojechały tam w asyście patrolu policji. Nie wiadomo, skąd miały leki i alkohol. Wyjaśni to postępowanie policyjne.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.