Małżeństwo kradło katalizatory

Małżeństwo z Radomia kradło katalizatory z pojazdów na terenie miasta. Na gorącym uczynku zostali zatrzymani przez policjantów z Wydziału Kryminalnego radomskiej komendy. Trafili do policyjnej celi. Odpowiedzą za kradzież katalizatorów z 16 pojazdów. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W ostatnim czasie policjanci otrzymywali zgłoszenia dotyczące kradzieży katalizatorów z zaparkowanych samochodów na terenie miasta. Radomscy kryminalni prowadzili działania w tych sprawach. Ich profesjonalna praca i zaangażowanie doprowadziły do zatrzymania w niedzielę wieczorem małżeństwa odpowiedzialnego za kradzieże katalizatorów w mieście.

Para została zatrzymana przez kryminalnych na gorącym uczynku kradzieży 3 katalizatorów z nowych pojazdów zaparkowanych na terenie jednego z salonów samochodowych w Radomiu. Mężczyzna miał przy sobie narzędzia do wycinania tych urzadzeń z aut. Zatrzymani to 35-letnia kobieta i 37-latek. Oboje trafili do policyjnej celi. Jak ustalili policjanci, „małżeński biznes” trwał od połowy stycznia i w tym czasie ukradli katalizatory z 16 aut.

Zatrzymanym przedstawiono zarzuty kradzieży, a za przestępstwo to grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Zastosowano wobec nich policyjne dozory.

Autor: Justyna Leszczyńska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.