Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP po awansie generalskim

Podczas Centralnych Uroczystości Dnia Strażaka, które odbyły się 4 maja 2023 roku w Warszawie, Prezydent RP Pan Andrzej Duda wręczył nominacje generalskie czterem oficerom Państwowej Straży Pożarnej, wśród których miał zaszczyt znaleźć się Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP st. bryg. Jarosław Piotrowski.

5 maja 2023 roku o godzinie 10:00 w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Warszawie odbyła się uroczysta zbiórka, na której przywitano nadbrygadiera Jarosława Piotrowskiego. Wśród osób gratulujących awansu znaleźli się Zastępcy Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, Komendanci Powiatowi i Miejscy PSP z terenu województwa mazowieckiego oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy.

Podczas spotkania nadbryg. Jarosław Piotrowski przyjął serdeczne gratulacje awansu, a także podziękował wszystkim za dotychczasową współpracę. Podkreślił, iż otrzymanie nominacji generalskiej to wspólny sukces i efekt ciężkiej pracy oraz zaangażowania wszystkich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Mazowsza, Kielc i Częstochowy.

Opracowanie i zdjęcia: sekc. Katarzyna Urbanowska – Oficer prasowy Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.