Mężczyzna zatrzymany za pobicie. Miał jeszcze przy sobie kastet

Do policjantów ze Stanisławowa zgłosił się mężczyzna, który oświadczył że został pobity. Zgłaszający posiadał obrażenia na twarzy. W tej sytuacji funkcjonariusze natychmiast ruszyli do działań. Wykorzystując doskonałą znajomość rejonu służbowego, jeszcze tego samego dnia zatrzymali podejrzanego. 27-latek posiadał przy sobie nawet kastet, który posłużył do pobicia.

Pod koniec lipca w Komisariacie Policji w Stanisławowie, mężczyzna zgłosił pobicie. Poinformował policjantów, że minionej nocy były partner córki wtargnął ma posesję, groził oraz bił mężczyznę po głowie. Działania te spowodowały u zgłaszającego poważne obrażenia twarzy, przez które konieczna była wizyta w szpitalu.

Po tym zgłoszeniu funkcjonariusze ze Stanisławowa natychmiast przystąpili do działania. Efektem intensywnych działań mundurowych, było zatrzymanie podejrzanego już tego samego dnia po zgłoszeniu. Na dodatek 27-latek posiadał przy sobie jeszcze kastet, który posłużył do zadawania ciosów pokrzywdzonemu. Przedmiot ten, został zabezpieczony przez policjantów.

Zatrzymany przyznał się do popełnionych czynów. Został objęty dozorem policyjnym oraz zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego. Mieszkańcowi gminy Dobre grozi do 8 lat pozbawienia wolności. W tej sprawie toczy się postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim.

sierż. szt. Elżbieta Zagórska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.