Miał dwa promile alkoholu i przewoził pasażerów

Ciechanowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował pojazdem mając blisko dwa promile alkoholu. Jak się okazało, nie miał uprawnień do kierowania i jechał z pasażerami. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, każdego dnia pełnią służbę na drogach, dbając o to, aby było bezpiecznie. Podejmują działania, aby wyeliminować negatywne zachowania kierowców. Tym razem, brakiem wyobraźni i odpowiedzialności wykazał się 48-latek, który jechał z pasażerami, będąc w stanie nietrzeźwości.

Sytuacja miał miejsce w czwartek (15.06) późnym wieczorem na jednej z ulic w Ciechanowie. Policjanci z ciechanowskiej prewencji zauważyli kierowcę, który podejrzanie się zachowywał. W związku z tym, policjanci zatrzymali kierującego fiatem do kontroli drogowej. W trakcie rozmowy funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny alkohol i przeprowadzili badanie. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy, miał blisko dwa promile alkoholu.

Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Mężczyzna przewoził ze sobą pasażerów, których naraził na niebezpieczeństwo. Teraz 48-latek odpowie przed sądem za swoje zachowanie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia.

nadkom. Jolanta Bym

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.