Między jabłkami i kapustą marihuana, haszysz i amfetamina

Dzielnicowi pozyskali informację, którą od razu sprawdzili. Okazało się, że mężczyzna prowadzący warzywniak na swoim stoisku posiada nie tylko pomidory, ogórki, banany i inne zdrowe warzywa i owoce, ale też narkotyki. Dzielnicowi zabezpieczyli marihuanę, haszysz i amfetaminę. 29-latek został zatrzymany i odpowie za posiadanie środków odurzających.

Dzielnicowi musieli działać niezwłocznie. Otrzymali operacyjną informację na temat narkotyków w warzywniaku. Prowadzący budkę na bazarze mężczyzna miał tam przechowywać i posiadać środki odurzające.

Mundurowi pojawili się na wskazanym bazarku i odwiedzili sprzedawcę. Widok dzielnicowych w wyraźny sposób zestresował 29-latka, stał się nerwowy, nie do końca był w stanie logicznie odpowiadać na pytania. Chwilę później policjanci odnaleźli kilka zawiniątek z różnymi substancjami. Zostały one zabezpieczone, a sprzedawca zatrzymany. Po przeprowadzeniu stosownych testów okazało się, że 29-latek posiadał marihuanę, amfetaminę i haszysz.

Śledczy z dochodzeniówki zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających. Postępowanie w tej sprawie nadzruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe.

podinsp. Joanna Węgrzyniak

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.