sobota, 23 października 2021

Narkotyki ukrył w lodówce

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali 39-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W mieszkaniu mężczyzny, w lodówce kryminalni znaleźli ponad 80 gramów marihuany a w pokoju i kuchni amfetaminę oraz wagę służącą do porcjowania narkotyków. Za to przestępstwo zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Praca operacyjna śródmiejskich kryminalnych doprowadziła ich do osoby, która, jak wynikało z posiadanych informacji, miała mieć w domu dużą ilość narkotyków.

Policjanci bardzo szybko dowiedzieli się, kim jest mężczyzna, zorganizowali zasadzkę i kompletnie zaskoczonego 39-latka zatrzymali, kiedy wracał do domu na rowerze. Podczas kontroli w tzw. nerce kryminalni znaleźli dwie „dilerki” a w nich amfetaminę.

Policjanci pojechali z 39-latkiem do jego mieszkania, aby potwierdzić swoje wcześniejsze ustalenia. Podczas przeszukania kuchni w lodówce znaleźli worek foliowy z blisko 90 gramami marihuany, w szufladzie szafki kolejne dwie „dilerki” z amfetaminą a w szafie w pokoju wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków.

39-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Robert Szumiata


Nasi partnerzy