Nie ryzykuj – zbadaj swoją trzeźwość w pułtuskiej komendzie

Pułtuscy policjanci informują, że w holu głównym Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku zamontowany jest alkomat, dzięki któremu sami, bezpłatnie i anonimowo możemy zbadać swoją trzeźwość. Urządzenie jest dostępne dla mieszkańców 24 godziny na dobę. Przypominamy, że jazda pod wpływem alkoholu to duże zagrożenie zarówno dla samych nieodpowiedzialnych kierowców, ale również dla innych często niewinnych osób.

Dzięki nowoczesnemu alkomatowi każda osoba w szybki i wygodny sposób samodzielnie będzie mogła zbadać swoją trzeźwość. Obsługa alkomatu jest bardzo prosta. Urządzenie wyposażone jest w jednorazowe słomki, które są na wyposażeniu. Po ułamku sekundy od ,,dmuchnięcia” w urządzenie na wyświetlaczu pojawi się dokładny wynik badania.

Pamiętajmy, że nawet na drugi dzień po spożywaniu alkoholu w naszym organizmie może znajdować się niedozwolona jego dawka. Dlatego zachęcamy do korzystania z nowego urządzenia, aby mieć 100% pewność, że możemy bezpiecznie prowadzić pojazd.

​Przypominamy, że wsiadanie za kierownicę po alkoholu to najgorsza z decyzji jaką możemy podjąć w naszym życiu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.