Nieletni zatrzymany z marihuaną

Sprawą nastolatka, zatrzymanego z marihuaną zajmie się Sąd rodzinny i nieletnich. Mundurowi apelują o powstrzymywanie się od zażywania jakichkolwiek substancji odurzających. Na rynku krążą środki stanowiące ogromne zagrożenie dla życia i zdrowia ludzkiego. Policjanci ostrzegają: producenci i sprzedawcy kierując się zyskiem za nic mają ludzkie życie.

W parku przy ul. Zwycięstwa w Świerczach policjanci zauważyli trzech młodych mężczyzn. Ich nerwowe zachowanie wzbudziło podejrzenie mundurowych. Postanowili ich wylegitymować i sprawdzić czy nie posiadają niedozwolonych substancji. Podczas kontroli odzieży u jednego z nastolatków znaleźli „zawiniątko” folii aluminiowej z suszem roślinnym i szklaną fifkę z zawartością. 15-latek został zatrzymany i przewieziony do Posterunku Policji w Świerczach. Po czynnościach został przekazany rodzicom. Materiały z wykonanych czynności trafią teraz do sądu rodzinnego i nieletnich, który zajmie się sprawą nastolatka.

Autor: podkom. Milena Kopczyńska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.