wtorek, 26 października 2021

Nietrzeźwy kierowca i pasażer z amfetaminą

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę peugeota. Powodem kontroli było podejrzenie, że mężczyzna może być nietrzeźwy. Podczas interwencji funkcjonariusze potwierdzili, że 26-latek spożywał wcześniej alkohol. Policjanci zwrócili również uwagę na nerwowe zachowanie pasażera. Po chwili znali już przyczynę. 22-latek posiadał przy sobie amfetaminę. Teraz obaj mężczyźni za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem.

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego ożarowskiego komisariatu podczas patrolowania rejonu gminy zauważyli pojazd poruszający się ulicą Konotopską. Sposób jazdy wskazywał na to, że kierujący może być nietrzeźwy. Funkcjonariusze zatrzymali peugeota do kontroli drogowej. Podczas interwencji mundurowi potwierdzili, że 26-letni kierowca spożywał wcześniej alkohol. Miał go 1,2 promila w organizmie.

Policjanci zwrócili również uwagę na nerwowe zachowanie pasażera. Po chwili znali już przyczynę. 22-latek posiadał przy sobie biały proszek. Badanie narkotesterem wykazało, że była to amfetamina. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Teraz za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja


Nasi partnerzy